Russian (CIS)Ukrainian (Ukraine)
Головна Вироби Вироби мистецтва Настінний живопис

Настінний живопис

Друк

Настінний живопис не тільки збагачує і по-особливому прикрашає інтер’єр, а й вирішує різні просторові задачі архітекторів. За допомогою художніх ліній можна змінювати простір – робити його вищим або нижчим, ширшим або вужчим, створювати різноманітні образи інтер’єру, виходити за межі приміщення, опинившись в лісі або в горах, біля розкішного палацу або серед океану.

Дизайнери Компанії «ВіЛ–147» надають цьому виду декорування особливого значення, запрошуючи до участі у проектах відомих художників. Художнє оздоблення стін та стелі інтер’єрів квартир, будинків, резиденцій, громадських та комерційних приміщень тощо включає наступні види робіт:

  • розробка ескізів розпису згідно з естетичними уподобаннями Замовника, функціональним призначенням і стильовим рішенням інтер’єру;
  • розпис стін, стелі, фасаду, ліпних архітектурних форм класичним та сучасним методом; використовуємо найрізноманітніші фарби, які дозволяють досягти нюансної гри кольору та світла; композиційно поєднуємо живопис з ліпниною;
  • розпис-імітація (під деревину,  камінь, батік тощо).

Діапазон вартості робіт з настінного живопису, залежно від обсягу розписаної поверхні, складності малюнка та обраної технології, становить від 800 у.о. за м².

Залишилися запитання? Зв'яжіться з менеджерами нашої Компанії, і вони
з радістю дадуть відповідь на всі Ваші запитання і приймуть замовлення!