Russian (CIS)Ukrainian (Ukraine)
Головна Вироби Вироби мистецтва Кераміка

Кераміка

Друк

Перші кроки людини у мистецтві позначені тремтінням перед красою світу та ніжністю у серці. Разом із цими почуттями приходить впевненість в потребі відкрити людству таїну вічності, наблизитись до краси та величі істини.

Людмила Мєшкова, народна художниця України, заснувала нову течію в кераміці – керамічний живопис. За освітою Людмила Іванівна архітектор інтер’єру, це дало їй можливість вміло використовувати мистецтво монументальної кераміки в архітектурному середовищі.

У роботах Людмили Мєшкової присутня могутня живописна експресія. Однаково прекрасно вдаються їй як портрети, так і казкові пейзажі. Вони являють собою результат кропіткої праці – глазур, полив, випалювання, складання фрагментів композиції. Потім – пломеніюча краса розпису, що нагадує чарівний сон, в якому сині та блакитні барви збираються у єдиний промінь і несуть світло Землі у далекі світи...

Компанія «ВіЛ-147» пропонує застосовувати керамічний живопис Людмили Мєшкової в оформленні інтер’єрів та екстер’єрів храмів, офісів, готелів і ресторанів, торговельно-розважальних комплексів, театрів, а також формувати власну колекцію керамічного живопису.

Залишилися запитання? Зв'яжіться з менеджерами нашої Компанії, і вони
з радістю дадуть відповідь на всі Ваші запитання і приймуть замовлення!