Russian (CIS)Ukrainian (Ukraine)
Головна Вироби Вироби мистецтва Гобелени

Гобелени

Друк

Створене у 1998 році виробництво шпалерного (гобеленного) ткацтва – є предметом гордості Компанії „ВіЛ-147”, бо саме тут ми відроджуємо і розвиваємо традиції цього старовинного декоративно-прикладного мистецтва, надаючи йому нового звучання і змісту.

Виконані в Компанії шпалери, як правило, призначаються для конкретних інтер'єрів і виключають повтори. Виконуються гобелени в традиційній (близькій до готлісної) техніці західноєвропейської шпалери з чистої вовни найвищої якості. Це досить складна і трудомістка техніка ручного ткацтва.

Замовити гобелен можна різних розмірів – від невеликих картин до масштабних килимів, і на найрізноманітнішу тематику: абстракції, живопис, епізоди історичних подій, натюрморти, портрети, ікони тощо. Здебільшого це гобеленова репродукція шедеврів світового мистецтва або оригінальні твори зарубіжних і вітчизняних художників.

Розвиваючи шпалерне виробництво, Компанія «ВіЛ-147» ставить за мету пробудити творчий інтерес архітекторів, дизайнерів, декораторів та споживачів до цього дивовижного інтер’єрного мистецтва. Гобелени, як вважають наші декоратори – це завжди висока мода в інтер’єрі.

Детальніше про художню цінність гобеленів Компанії читайте у статті мистецтвознавця Зої Чегусової «Новітні тенденції килимарського ткацтва».

Залишилися запитання? Зв'яжіться з менеджерами нашої Компанії, і вони
з радістю дадуть відповідь на всі Ваші запитання і приймуть замовлення!