Russian (CIS)Ukrainian (Ukraine)

Емалі

Друк

Емалі в інтер’єрі – це по-новому оригінально і витончено. Компанія «ВіЛ-147» вже багато років співпрацює з династією відомих, не тільки в Україні, художників-емальєрів – Олександром та Юлією Бородаями та іншими майстрами, які працюють в різних техніках художнього емалювання, починаючи з розписної емалі, емалі по рельєфу, перегородчастої емалі і закінчуючи найвишуканішою й найскладнішою технікою – вітражною емаллю (віконною, ажурною).

Цей давній спосіб прикрашання металу прирівнюється до техніки ювелірного мистецтва і завжди вважався дорогоцінним предметом розкоші, а художні авторські роботи з емалі – справжнім надбанням для шанувальників цього виду мистецтва. Пропонуємо Вам для оздоблення інтер’єру унікальні витвори з емалювання. Послуги Компанії включають:

  • розробку ексклюзивних ескізних проектів емалей згідно зі стильовим рішенням об’єкту;

  • виготовлення емалей за різним призначенням;

  • оздоблення емаллю посуду, меблів, воріт та інших виробів. Також емаль використовуємо для підсилення декоративних якостей металу, збагачення його художніми елементами.

  • роботи відомих художників-емальєрів – сім’ї Бородаїв, твори яких прикрашають сьогодні важливі релігійні, громадські й адміністративні споруди (приміщення для хорів Михайлівського Золотоверхого собору, Головної обсерваторії АН України, станції київського метро та ін.), а також поповнюють приватні колекції в Україні та за кордоном.

Залишилися запитання? Зв'яжіться з менеджерами нашої Компанії, і вони
з радістю дадуть відповідь на всі Ваші запитання і приймуть замовлення!