Russian (CIS)Ukrainian (Ukraine)
Головна Вироби Меблі та столярні вироби

Меблі та столярні вироби

Друк

Замовивши у нас меблі за індивідуальним проектом, ви можете бути певні, що отримаєте саме той продукт, який очікуєте.

Ми пропонуємо продукцію власного меблево-столярного виробництва; працюємо з цінними породами деревини; справляємось із задачами будь-якої складності; виготовляємо під ключ меблі для житлових та громадських інтер'єрів.

Для будинку, квартири, офісу, об'єктів HoReCa:

 • розробка індивідуального дизайну меблів та столярних виробів;
 • виготовлення меблів: корпусні меблі (гостьові, спальні, столові, дитячі кімнати, бібліотеки, кабінети, біл'ярдні, винні погреби, ресепшн та інші), окремі предмети (столи, комоди, тумби, бари та т.п.), комплекти для саду та парку (ряди, столи, лавки та ін.);
 • виготовлення столярних виробів: кесони, дверні блоки, сходи, арки, портали, стінові та стельові панелі, екрани для радіаторів, карнизи, плінтуси, архітектурні деталі (капітелі, колони, пілястри) та ін.;
 • декоративне оздоблення меблів та столярних виробів за допомогою кованого або литого металу, художнього скла, декоративного каміння, тканин. Для декорування також використовуються:
  • різьба у формі рел'єфних орнаментальних малюнків;
  • художній розпис у формі фігурних, абстрактних зображень, орнаментів;
  • штучне старіння.
 • монтаж та встановлення столярних виробів та меблів на вашому об'єкті.

Гарантія надається на всю продукцію та на всі види послуг.

Прийнявши рішення виготовити меблі або столярні вироби на замовлення, відправте на нашу електронну адресу образ, який ви маєте, фото, ескіз або готові креслення і ми прорахуємо вартість ваших виробів, вкажемо строки виготовлення та монтажу.

Будь-ласка, не забувайте вказувати координати для зв'язку с вами, щоб при необхідності, ми мали змогу уточнити деталі для більш точного прорахунку.

Візит у наш офіс дозволить вам ближче познайомитись з нашою компанією, а нам надасть можливість максимально зрозуміти ваші побажання, обговорити деталі, щоб наша з вами співпраця була приємною, а її результати радували вас багато років.

Залишилися запитання? Зв'яжіться з менеджерами нашої Компанії, і вони
з радістю дадуть відповідь на всі Ваші запитання і приймуть замовлення!