Russian (CIS)Ukrainian (Ukraine)
Головна Вироби Гіпсовий декор

Гіпсовий декор

Друк

Ліпнина з давніх-давен слугувала улюбленим елементом декорування інтер'єрів та екстер'єрів. Художньою ліпниною прикрашали багаті маєтки, театри, палаци, резиденції, оскільки саме гіпсова ліпнина надає оформленню особливої вишуканості та шляхетної розкоші.

Спираючись на світові традиції декорування, Компанія «ВіЛ-147» проектує і створює високоякісну декоративну ліпнину зі скульптурного природного матеріалу – гіпсу.

Елементи ліпнини створюються досвідченими архітекторами відповідно до загального стильового рішення інтер’єру.

Гіпсова ліпнина

Гіпс є найкращим природним матеріалом, який служить основою для декоративної гіпсової ліпнини. Гіпсова ліпнина високо цінується і використовується безліччю майстрів у всьому світі. Саме з допомогою гіпсу можна передати в скульптурі всю повноту і найтонші відтінки людських почуттів. Гіпсову ліпнину ні з чим не зрівняти у здатності художньо збагатити декорування інтер'єру та екстер'єру.

Ліпний декор

Покриття ліпного декору (ліпнини) сусальним золотом чи декоративними лаками й фарбами дає змогу досягти ефекту будь-якого іншого матеріалу. Це дозволяє застосовувати ліпний декор для оформлення будинку та його внутрішнього простору в будь-якому з обраних стилів.

З допомогою ліпного декору можна втілити будь-які форми – елементи геральдики, квіткові орнаменти, декоративні візерунки та абстрактні сюжети. В руках майстрів Компанії «ВіЛ-147» ліпний декор преображає приміщення, наповнює його особливим життям. Усі втілені з гіпсу композиції викликають насолоду і захоплення, граючи формами в променях переломленого світла.

Каталог виробів

Карнизи гладкі Карнизи орнаментальні
Профілі Фризи
Деталі та елементи Кронштейни Розетки Рельєфи
Колони Пілястри Портали Декоративні решітки

Залишилися запитання? Зв'яжіться з менеджерами нашої Компанії, і вони
з радістю дадуть відповідь на всі Ваші запитання і приймуть замовлення!