Russian (CIS)Ukrainian (Ukraine)

Продаж котеджів

Друк

Пропонуємо Вам придбати комфортний котедж в новозбудованому містечку, що за 15 км від Києва. Котеджі розташовані по Нообухівській трасі в екологічно чистій місцевості з чудовим зеленим краєвидом.

Концепція котеджного містечка передбачає 12 котеджів в єдиному архітектурному стилі.

Загальна площа кожного будинку - 243,08 м2
Житлова площа - 119,4 м2
Площа гаража - 20,53 м2
Площа земельних ділянок – 0,07-0,10 гектарів

Котеджне містечко гармонійно поєднує в собі столичні умови і затишне життя за містом. Особливу атмосферу комфорту забезпечує зручна транспортна розв'язка та належне інженерне забезпечення (опалення, водопостачання, газ тощо). Проживати тут Вам буде комфортно будь-якого сезону.

Читати далі: Котеджі, Романків

 
Друк

Severinivka__house_front

Придбайте комфортний будинок в котеджному містечку, що за 23 км від Києва (Житомирський напрямок, с. Северинівка, Макарівський район). Містечко розташоване в екологічно чистій місцевості, поміж березовим гаєм та сосновим лісом.

План містечка передбачає 16 котеджів з оригінальним архітектурним рішенням.

Загальна площа будинку – 109,4 м2
Площа забудови - 71,4 м2
Житлова площа - 84 м2
Земельні ділянки складають – 10 соток.

 

Пропонуємо Вам будинки під чистове оздоблення. За Вашим побажанням спеціалісти Компанії готові  розробити дизайн-проект приміщень, виконати оздоблення, декорування інтер’єрів та екстер’єрів, а також  виготовити меблі, двері та інші вироби з деревини, вироби з каменю та гіпсову ліпнину.

Будучи інвестором та забудовником котеджного містечка, Компанія "ВіЛ-147" пропонує Вам придбати будинок без посередників і за зниженою ціною.

Читати далі: Котеджі, Северинівка

   

Movie1-4-2

istoriya uspihu