Russian (CIS)Ukrainian (Ukraine)
Головна Послуги Будівнитство та оздоблювальні роботи

Будівнитство та оздоблювальні роботи

Друк

Наслідування традицій різних періодів історії, повна свобода у виборі стилю, застосування інноваційних розробок у сфері будівельних технологій, матеріалів, управління будівництвом дозволили Компанії «ВіЛ-147» здобути репутацію професіоналів високого рівня як в Україні, так і за кордоном.

На сьогодні, інфраструктура «ВіЛ-147», яка об'єднує проектне, будівельне та виробничі підрозділи, дозволяє нам виконувати будівельні роботи, реставрувати та виконувати оздоблювальні роботи на об'єктах комерційного призначення, готелів, баз відпочинку, пансіонатів, ресторанів, кафе, барів, квартир, офісів, будинків.

Реставрація громадської будівлі

Ми професійно виконуємо всі види робіт у повному обсязі:

  • Генпідрядні роботи. Ви, як Замовник, звільняєтесь від багатьох клопотань, пов'язаних з підбором виконавців, організацією робіт та дотриманням вимог по термінам та якості.
  • Підготовчі роботи. Ми розробимо проектну документацію, підготуємо кошториси, технічну документацію.
  • Будівельні роботи. Працюємо “з нуля”, тобто від створення проекту й до здачі об'єкту “під ключ”: земляні та підготовчі роботи, облаштування фундаментів та перекриттів, стін, покрівлі, фасадів, благоустрою території. Зовнішні та внутрішні ремонтні та оздоблювальні роботи. Штукатурні, малярні роботи, облицювання керамічною плиткою та натуральним каменем, гіпсокартонні робота та інше.
  • Реконструкція будівель та споруд. Реконструкція передбачає: реорганізацію об'єкту, зміну габаритів та технічних показників, капітальне будівництво, розборку та підсилення несучих конструкцій, переобладнання приміщення горища під мансарду, будівництво та реконструкцію інженерних систем та комунікацій з метою зміни існуючих техніко-економічних показників об'єкту та підвищення ефективності.
  • Монтаж інженерних мереж.
  • Технічний надзор. Комплекс експертно-перевірочних заходів, які проводяться з метою забезпечення точного дотримання визначених проектом вартості, термінів, об'ємів та якості виконуваних робіт та будівельних матеріалів.

Вартість будівельних робіт, оздоблювальних робіт, а також робіт по управлінню будівництвом визначається індивідуально та формується після визначення складності та об'ємів робіт.

Ми робимо свою роботу добре!

Залишилися запитання? Зв'яжіться з менеджерами нашої Компанії, і вони
з радістю дадуть відповідь на всі Ваші запитання і приймуть замовлення!

 

Normal 0 false false false RU X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4 http://vil.ua/ru/uslugi/design.html

Movie1-4-2

istoriya uspihu