Russian (CIS)Ukrainian (Ukraine)
Головна Послуги Арт-виробництво Україна-Індія

Арт-виробництво Україна-Індія

Друк

Ми повсякчас прагнемо розширити пропозиції для нашого Замовника щодо придбання натуральної, якісної та довговічної продукції. Партнерство з Індією надає таку можливість. Українські і світові дизайнерські ідеї в поєднанні з тонкою ручною роботою кращих індійських майстрів мають значні переваги на вітчизняному ринку у співвідношенні ціна-якість.

 

В межах спільного виробництва Україна-Індія пропонуємо Вам декоративні тканини, килими, ексклюзивну та малосерійну продукцію з каменю:

  • декоративний камінь та декоративні покриття – граніт, мармур, онікс, пісковик, сланець, вапняк зі складу в Києві та з доставкою з Індії. Характеристики індійського каменю надають виробам справжньої естетичної цінності, а колористична палітра – багатша і нетипова для нашого ринку. Запрошуємо переглянути зразки декоративного каміння та декоративного покриття.
  • індивідуальні вироби для оздоблення інтер’єру та екстер’єру – каміни, мозаїка (мозаїчні плитки), портали, фризи, колони, фонтани, вази, садово-паркові меблі та інші види скульптури ландшафту за розробленими проектами Компанії або за ескізами Замовника. Пропонуємо Вам переглянути вироби з каменю, виконані під індивідуальні замовлення.
  • інкрустовані та різьблені вироби з натурального каменю, виготовлені за проектами Компанії або за ескізами Замовника. Зразки продукції. 

Наші спеціалісти контролюють весь виробничий процес – від проектування виробу, виготовлення і прийому його в Індії, до доставки і монтажу в Україні. Обрана система спільного виробництва забезпечує гарантію якості естетичної відповідності і термінів виконання Вашого замовлення.

Залишилися запитання? Зв'яжіться з менеджерами нашої Компанії, і вони
з радістю дадуть відповідь на всі Ваші запитання і приймуть замовлення!