Russian (CIS)Ukrainian (Ukraine)
Головна Погляд експертів

Погляд експертів

Друк

Камін створює в домі особливу атмосферу тепла та затишку. Для того, щоб він виглядав вишукано, необхідно грамотно підібрати портал (видиму частину) каміну. Матеріал, із якого він буде створений, визначає стиль оформлення приміщення. При облицюванні камінів традиційно застосовують мармур, піщаник і граніт, - консультує Наталія М. Поліщук, менеджер з комерційної діяльності компанії «ВіЛ-147». Онікс – це напівдорогоцінний камінь; його обирають для підкреслення розкоші оздоблення квартири чи будинку. Каміни можуть служити як доповненням до інтер’єру, так і його центральним елементом. Варіантів же облицювання існує безліч: наприклад, вдалим є поєднання каменю, дерева і металу або використання бутового каменю, гальки, цегли облицювальної. Результат залежить від таланту дизайнерів і майстрів, які втілюють ідею замовника.

Вишуканий символ домашнього затишку Вишуканий символ домашнього затишку Вишуканий символ домашнього затишку
 
Друк

Дизайнер компанії «ВіЛ-147» Яна П. Лежень: освітлення є невід’ємною частиною завершеного образу інтер’єру. Граючи світлом, можна перетворити звичний для ока простір у щось абсолютно унікальне, а головне близьке внутрішньому стану господаря. Це досягається різноманітністю використання світлових плям, джерел світла (люстр, торшерів, бра, прихованого підсвічування, декоративного освітлення). Джерело ж світла може виступати як головним персонажем в театрі простору в якості витвору мистецтва, прояву високої майстерності дизайнера, так і відданим помічником у втіленні творчих ідей автора.

Світлове оформлення інтер’єру Світлове оформлення інтер’єру Світлове оформлення інтер’єру

 

Прес-служба

 
Друк

«Сучасний замовник особливу увагу надає екологічності матеріалів, які застосовуються в будівництві та оздобленні, - говорить Наталія М. Поліщук, менеджер з комерційної діяльності компанії «ВіЛ-147». І це вірно. Для створення затишку та безпеки в домі необхідно все продумати ретельно, в тому числі і вибір матеріалів. Якщо говорити про ліпнину, яка надає фасадам будівель і внутрішнім інтер’єрам завершений витончений вигляд, ми радимо нашим замовникам гіпсовий декор. Ринком ж пропонуються ліпні вироби з різних матеріалів: поліуретану, пінопласту, пінополістиролу. В наших проектах ми використовуємо саме гіпс, тому що це природній матеріал. Він здатний «дихати», тобто регулювати вологість повітря і забезпечувати цим сприятливий для здоров’я людини мікроклімат в приміщенні. Гіпс не горить, він має високу міцність. На протязі багатьох років, як і інтер’єр, так і екстер’єр дому, декорованого гіпсовими виробами, будуть залишатись досконалими».

Гіпс в екстер'єрі Гіпс в інтер'єрі Гіпс в інтер'єрі

 

Прес-служба

   
Друк

«Класика – це вічно, це добре, – говорить Лариса М. Макарова, директор проектного комплексу компанії «ВіЛ-147», – вона дозволяє варіювати кольоровою гаммою, обігравати інтер’єр, наповнювати його цікавими елементами декору, які не будуть втомлювати. Класичний інтер’єр допускає часту зміну аксесуарів. Оберіть нові штори – і інтер’єр, до якого Ви вже звикли, відразу зміниться – Ваш настрій стане іншим. Перевагою класичного стилю є також легкість управління ціновою політикою при реалізації проекту, оскільки він надає можливість використання різних оздоблюваних матеріалів. І нарешті, вибір класичного стилю інтер’єру – показник гарного смаку хазяїна».

Звертаємо Вашу увагу, відвідувач сайту, що класичні інтер’єри можуть бути виконані в різних стилях: це і наповнений бароко, і очищена сучасна класика, і традиційний класицизм.

Класицизм Бароко Сучасна класика

 

Прес-служба

   

Movie1-4-2

istoriya uspihu