Russian (CIS)Ukrainian (Ukraine)
Головна Об`єкти HoReCa Ресторани та кафе

Ресторани та кафе

Друк

 

Послуги на ринку HoReCa

 

В якійсь мірі місця громадського харчування замінили звичну для нас домашню кухню. Тому ресторатори, щоб залучити до себе якомога більше клієнтів, ретельно продумують не тільки меню, але оформлення зовнішнього та внутрішнього простору.

 

Архітектори та дизайнери компанії «ВіЛ-147» допоможуть вам створити дизайн интер’єру кафе чи ресторану – оригінальний і по-домашньому затишний, щоб у вашого відвідувача не залишилось відчуття, що «у гостях добре, а вдома краще».

Оздоблення ресторанів здійснюється виключно із використанням відповідних якісних матеріалів та сучасних технологій. Ми враховуємо особливу актуальність оздоблення для рекреаційного бізнесу, тому що саме завдяки оздобленню створюється перше враження про заклад у відвідувачів. Високоякісному оздобленню передує дизайн інтер’єру, який розробляють наші кваліфіковані дизайнери, виходячи з можливостей та категорій об’єкту.

Компанія «ВіЛ-147» допоможе вам зробити перші кроки у створенні комфорту та затишку вашего ресторану чи кафе. До наших послуг з проектування ресторанів входять детальне планування приміщення, дизайн інтер’єру, підбір обладнання та проект облаштування інженерних мереж – опалення, каналізації, водопостачання та кондиціонування.

Наші спеціалісти діють професійно, з урахуванням сучасних напрямків розвитку ресторанного бізнесу, нових тенденцій у дизайні приміщень. Усі вищеперелічені задачі виконуються в оптимальні терміни з урахуванням потреб замовника, а також індивідуальних особливостей проектованих закладів.

Для успішного втілення вашої бізнес-ідеї пропонуємо вам чітке управління та реалізацію ключових етапів:

  • проектування та розробка дизайн-проекту;
  • будівництво;
  • оздоблення та декорування;
  • власне виробництво предметів декору.

 

Ми будемо раді супроводжувати вас на шляху вашого успіху!

 

Movie1-4-2

istoriya uspihu