Russian (CIS)Ukrainian (Ukraine)
Головна Об`єкти HoReCa

Комерційна нерухомість - нерухомість у секторі гостинності

Друк

готелі ресторани та кафе спа та велнес

 

Гостинність - потужна індустрія, в якій
працюють мільйони професіоналів, створюючи затишок
та комфорт на благо людей.

Дуже важливо, щоб ваш заклад, ресторан, кафе, великий готель або готельний комплекс, був сучасним, зручним та красивим. Не варто забувати, що архітектура та дизайн покликані не тільки привертати захоплені погляди до будівлі та інтер'єру, але й привносити в навколишній світ трохи більше комфорту.

Як і будь-який інший великий об'єкт проектування об'єктів HoReCa ми починаємо з концептуальних рішень, щоб отримати уявлення про те, які існують переваги замовника. Часто звичайний ескіз може привести до багатомільйонних ідей.

Робота дизайнерів, проектувальників, інженерів, конструкторів, архітекторів, будівельників компанії «ВіЛ-147» налагоджена й взаємозалежна.

Компанія «ВіЛ -147», володіючи багаторічним досвідом в управлінні будівельними об'єктами та реалізації проектів різної складності, має можливість запропонувати вам створення проекта «під ключ» від концепції до серветки. А також, враховуючи нашу гнучкість й мобільність, включитися у вже розпочатий процес на будь-якому этапі робіт, будь то проектування, дизайн, будівельні роботы, оздоблювальні роботи, виготовлення декору та меблів.

Ми прагнемо допомогти нашим клієнтам мінімізувати головний біль та отримати задоволення від процесу створення успішного проекту.

Будемо раді бачити вас серед наших замовників!

 

Movie1-4-2

istoriya uspihu