Russian (CIS)Ukrainian (Ukraine)
Головна Галерея Приватні будинки
Приватні будинки
Дом, Патриарший
Дом, Патриарший
Дом, Добрый путь
Дом, Добрый путь
Будинок, с. Лісники
Будинок, с. Лісники
Будинок, Конча-Заспа
Будинок, Конча-Заспа
Благодійний фонд
Благодійний фонд "Зоря"
Будинок, с. Романків
Будинок, с. Романків
Маєток, Черкаська область
Маєток, Черкаська область
Особняк у Києві
Особняк у Києві
Будинок, с. Петрівське
Будинок, с. Петрівське
Будинок, с. Стайки
Будинок, с. Стайки
Будинок, с. Глинище
Будинок, с. Глинище
Будинок, с. Горбовичі
Будинок, с. Горбовичі
Заміський будинок, с.Романків
Заміський будинок, с.Романків
Будинок, с.Гореничі
Будинок, с.Гореничі
Будинок, вул.Звіринецька
Будинок, вул.Звіринецька
Будинок Горкі
Будинок Горкі
Будинок Віта Поштова
Будинок Віта Поштова
Будинок Ясногородка
Будинок Ясногородка

 

Показати 
 

Раді запропонувати Вам будинки під ключ – красиві, гармонійні, з особливою атмосферою комфорту і затишку. Сотні реалізованих проектів Компанії можна побачити не тільки в Україні чи Росії, але й у Великобританії, Швейцарії та США. Який стиль будинку під ключ Ви б не вибрали, ми спроможні максимально втілити Вашу ідею, адже виконуємо усі види робіт – починаючи з проектування об'єкта до розробки і втілення дизайну інтер'єру.

Наші спеціалісти з проектування, будівництва та дизайну готові зустрітися з Вами та обговорити усі питання співпраці, щоб в результаті будинок чи котедж вийшли саме такими, якими Ви хотіли їх бачити. Пропонуючи Вам будинки під ключ, ми маємо на увазі як елітні, так і бюджетні варіанти будівництва. Вибираючи котеджі для постійного проживання чи тільки відпочинку, Ви зможете замовити у нас і благоустрій земельної ділянки. Комплексне рішення дозволяє нам створювати гармонійні котеджі під ключ – зручні, по-сучасному оздоблені, які сповна задовольняють Ваші високі вимоги до комфорту і стилю, як самого будинку, так і присадибної території.

Проектування виконується у спеціальних програмах, що дає можливість заздалегідь побачити, як виглядатиме об'єкт після завершення усіх робіт. Створюючи котеджі під ключ, фахівці «ВіЛ-147» спираються на свій досвід і знання, а також на вимоги і побажання замовників. Неповторність, розкіш і стиль завжди вирізняють побудовані нами заміські будинки, в яких обов'язково продумані затишні приміщення для комфортного проживання кожного члена Вашої сім'ї, а також можливих гостей.

Виконуючи будівництво будинків під ключ, ми пропонуємо замовникам продумані рішення інтер'єрів, комбінуючи різні стилі і неодмінно досягаємо результату, який задовольняє Замовника своєю функціональною та естетичною довершеністю. Усі котеджі під ключ, створені фахівцями «ВіЛ-147», надійні в експлуатації і мають безперечну художню цінність.

Об'єкти відповідають вимогам сучасних будівельних норм і правил щодо тепло- та шумоізоляції, навантаження на несучі конструкції, а також пожежної безпеки. Високопрофесійне проектування і будівництво будинків під ключ виконується фахівцями компанії в цінових стандартах Prime, ViP та Elite. Наша досвідчена команда готова вирішити найбільш складні завдання з проектування, будівництва та дизайну.

Ми пропонуємо проектування і збудуємо котедж, здійснивши авторський нагляд і технічний контроль за всіма етапами роботи, що дозволяє здати об'єкт у визначений строк. При декоруванні інтер'єрів ми використовуємо ліпний декор, меблі з цінних порід деревини, вироби з бронзового литва, також можна замовити у нас і гобелени ручної роботи. Одним словом, будівництво котеджу, довірене фахівцям «ВіЛ-147», зробить Вас власником престижної нерухомості, створеної з використанням високих технологій, зі стильним оздобленням інтер'єрів, сучасними інженерними комунікаціями.

Замовити будівництво котеджу, що відповідає усім вимогам екології та якості, Ви можете вже зараз. Це чудова можливість для всіх, хто вирішив мати власний затишний та комфортний будинок.