Russian (CIS)Ukrainian (Ukraine)

Команда

Друк

«Творити красиве й досконале для людей – істинне благо!» – так звучить творче кредо, якому слідує наша компанія впродовж багатьох років.

Постійне вдосконалення корпоративної продукції та стабільна діяльність з 1995 року дозволила нам завоювати репутацію надійного і вигідного партнера. Професіоналізм спеціалістів Компанії визнано не тільки в Україні, але й у Великобританії, США, Австрії, Італії, Росії та інших країнах світу.

 

Наша особливість – любов до своєї справи та прагнення у всьому досягнути найкращого результату, – а він неминучий, якщо талановито спроектувати і технологічно втілити проект силами консолідованої профі команди.

 

Усі наші зусилля в проектуванні та дизайні, будівництві (оздоблювальни роботи), декоруванні спрямовані на те, щоб Ви, наш Замовнику, увійшовши в квартиру чи будинок, відчули себе в своєму, рідному Домі. Тому в роботі передусім надаємо перевагу концептуальному рішенню і комплексному втіленню проекту від початку (проектної документації) і до завершення – навіть не «під ключ», а «під серветку»!

 

Наші архітектори розробляють, погоджують і супроводжують проект, будівельники втілюють спроектоване, а дизайнери-декоратори оздоблюють дім, використовуючи продукцію світових виробників та власних виробництв Компанії – меблів та столярних виробів, ліпного декору, художнього литва, виробів з каменю, гобеленів. Так універсальність стала ще однією особливою рисою Компанії «ВіЛ-147» на ринку послуг, а комплексні рішення – стилем нашої справи.

Будемо раді застосувати наш досвід до втілення Ваших ідей!

Movie1-4-2

istoriya uspihu

ФОТО

Команда